Awaryjne otwieranie mieszkań

Kiedy możesz potrzebować awaryjnego otwierania drzwi swojego mieszkania lub domu?

• Kiedy zgubisz klucze od mieszkania
• Kiedy Twój klucz lub zamek odmówi posłuszeństwa
• Kiedy staniesz się ofiarą włamania bądź jego próby
• Kiedy Twoje drzwi zostaną mechanicznie uszkodzone.

Nasze pogotowie ślusarskie pełni usługi z zakresu awaryjnego otwierania drzwi mieszkań i w domu zawsze, kiedy będziesz tego potrzebować. Mając na uwadze, że mechanizmy zamków są niezwykle delikatne i łatwo można je uszkodzić, warto powierzyć takie zadanie jak awaryjne otwieranie drzwi mieszkań i domów osobie, która jest fachowcem w swojej dziedzinie. Nasi pracownicy to ślusarze, którzy są niezwykle doświadczeni, dokładni i uważni. Nasze usługi wykonujemy nie tylko z niezwykłą uwagą, ale i z pasją wiedząc, że zamki drzwi powinny pełnić funkcję zapewniającą bezpieczeństwo.

Awaryjne otwieranie drzwi zamków wykonujemy jedynie na zlecenie właścicieli danego mieszkania. Dlatego nasz ślusarz ma prawo wylegitymować Państwa, aby upewnić się, że usługa świadczona jest właściwej osobie. Nasze pogotowie ślusarskie w Gdyni działa na podstawie licencji policyjnej, umożliwiającej nam legalne i bezpieczne działania z zakresu awaryjnego otwierania zamków.

Nasze pogotowie ślusarskie czynne jest całodobowo, również w niedziele i święta. Wszystko po to, aby zadbać o komfort naszych Klientów i wyruszyć natychmiast po otrzymaniu informacji o zleceniu. Nasi dyspozytorzy po otrzymaniu od Państwa informacji o awarii natychmiast wysyłają pod wskazany adres ślusarza, który dotrze w przeciągu kilku, kilkunastu minut.

Naszą dewizą jest szybkość, dokładność i precyzja. Każdą pracę wykonujemy bardzo dokładnie, jesteśmy bowiem przekonani o tym, że naszą misją jest przede wszystkim naprawa danej usterki w szybkim czasie tak, aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo.

Fakt związany z koniecznością awaryjnego otwierania drzwi jest zazwyczaj na tyle stresujący, że nie warto zaprzątać sobie głowę kolejnymi stresującymi wydarzeniami, takimi jak odnalezienie odpowiedniego ślusarza czy poszukiwanie numeru na pogotowie ślusarskie w Gdyni. Warto więc zapisać sobie numer do nas lub dodać naszą stronę do ulubionych.

Pozostałe usługi świadczone przez Pogotowie zamkowe to:

Zapraszamy do kontaktu z nami – chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i rozwiejemy wszystkie wątpliwości 600-072-722

Call Now Button