Montaż i wymiana zamków

Właśnie zbudowałeś nowy dom, który będzie bezpiecznym gniazdkiem dla Ciebie i Twojej rodziny? A może kupiłeś wymarzone mieszkanie z drugiej ręki? Jeśli tak, powinieneś pomyśleć o montażu zamków. Czynność ta jest równie ważna, co założenie hydrauliki czy dobrze wykonany pomiar geodezyjny. Dlatego nie zapominaj o montażu zamków! Zaufaj wykwalifikowanemu pogotowiu ślusarskiemu w Gdyni, które w kilka chwil od zgłoszenia zjawi się na miejscu i sprawni zainstaluje zamki, które będą Ci niezawodnie służyć przez wiele lat.

Nasza firma zajmuje się od lat wymianą i montażem zamków antywłamaniowych, starając się sprostać Państwa wymaganiom. Jeśli nie zdecydowali Państwo jaki zamek powinni Państwo zakupić, proszę się nie przejmować – nasz ślusarz przedstawi Państwu kilka rozwiązań, a więc będą mogli Państwo wybrać zamek, który Państwu pasuje najbardziej. Jednym z rozwiązań, które z pewnością przedstawią Państwu nasi ślusarze są zamki szwajcarskiej firmy KESO. Dlaczego?

Zamki KESO słyną z niezwykle precyzyjnego mechanizmu kodowego, który łączy ze sobą zdobycze techniki ze zdobyczami z branży ślusarstwa. Na nakładce w kluczu znajduje się kod, który każdy użytkownik sam koduje. Dzięki temu możemy zakodować klucz użytkownika tak, aby dostęp do domu miał w określonych godzinach. Możemy w dowolnej chwili rozkodować klucz (przydatne w momencie zgubienia klucza). Mamy dostęp do zapisów, które mówią nam o tym, kto w którym momencie wchodził i wychodził z naszego domu. Dzięki temu mamy stuprocentowy dostęp do informacji o bezpieczeństwie naszego domu. Zamki KESO to zamki, które cechują się przede wszystkim niesamowitą precyzją i gwarancją wieloletniego zapewnienia bezpieczeństwa naszego domu.

Jeśli zamek jest wysłużony i odmawia nam posłuszeństwa, wtedy konieczna będzie wymiana zamka w drzwiach Gerda na nowy. Nasza firma działa w myśl zasady, że bezpieczeństwo naszych klientów jest najważniejsze – nie naprawiamy zamków, których naprawa po prostu mija się z celem. W takim momencie proponujemy relatywnie tanie i solidne rozwiązania.

Wymiana zamków oraz naprawa zamka w wykonaniu naszych ślusarzy to dosłownie kilka minut pracy. Dzięki naszej szybkiej reakcji i ekspresowym czasie wykonania, będą mieli Państwo więcej czasu aby cieszyć się nowym mieszkaniem i koordynować inne ekipy fachowców, które przewijają się w Państwa domu podczas remontu.

Zapraszamy do kontaktu – nasze usługi świadczymy 24/7, a więc jesteśmy do Państwa dyspozycji zawsze, niezależnie od pory dnia 600-072-722

Inne usługi świadczone przez Pogotowie zamkowe:

Call Now Button