Naprawa zamków

Na co dzień nie zdajemy sobie sprawy, że klucze – z pozoru ciężkie, trwałe przedmioty, to gadżety, o które należy dbać. Podobnie z zamkami – codziennie otwierane są po kilkanaście razy, a więc mogą one ulec eksploatacji – tak jak wszystkie inne przedmioty codziennego użycia.

Zrzucanie kluczy z okna naszym pociechom, przechowywanie ich z ciężkimi i twardymi przedmiotami oraz kiepska jakość materiału, z którego zostają wykonane klucze sprawiają, że w najmniej oczekiwanym momencie możemy stać się osobą, która potrzebować będzie ekspresowej naprawy zamka i kluczy.

Dlatego właśnie pod ręką warto mieć numer do sprawdzonego ślusarza, który w kilka chwil wymieni nasze klucze oraz naprawi zamki. Jeśli konieczne, ślusarz dokona konserwacji zamka i udzieli praktycznych porad, które na celu mają poprawienie jakości i przedłużenie żywotności zamka.

Od kilku tygodni miałam problemy z otwieraniem zamka. Mechanizm nie otwierał się lekko, wymagał siły. Powiedziałam „dość”, kiedy zadzwoniła moja nastoletnia córka ze skargą, że nie ma siły otworzyć drzwi mieszkania. Zadzwoniłam więc do pogotowia ślusarskiego, aby skorzystać z usług ślusarskich. Po kilku minutach przyjechał do mnie ślusarz, który wytłumaczył, że zamek jest już przestarzały i bardzo wysłużony. Nic dziwnego – miał już ponad 30 lat! Ślusarz zaproponował naprawę, ale ostrzegł nas, że problemy mogą się powtarzać. Zdecydowałam się na drugie rozwiązanie podsunięte przez pracownika pogotowia ślusarskiego – wymianę zamków. Zdecydowałam się na solidny zamek, który z pewnością będzie nam dobrze służył prze kolejne wiele lat. Usługi ślusarskie tej firmy oceniam jako bardzo dobre – profesjonalna obsługa, szybki czas reakcji i konkurencyjna cena to zalety, które sprawiają że to pogotowie ślusarskie nie ma sobie równych na rynku ślusarskim w Gdyni.

Ania l.34, Gdynia

Jeśli zamek jest zbyt wysłużony, aby go naprawić nasz ślusarz zaproponuje Państwu montaż nowego mechanizmu. Warto rozważyć takie rozwiązanie – zamki mają nam nie sprawiać kłopotu, a po prostu chronić nasz dom przed niechcianymi gośćmi.

Oprócz naprawy zamków prowadzimy także usługi awaryjnego otwierania drzwi mieszkań, domów i otwierania samochodów. Montaż i wymiana zamków to usługi, które również świadczymy od wielu lat, opierając się na naszym doświadczeniu i wiedzy.

Jeśli więc są Państwo zainteresowani naszą ofertą, serdecznie zapraszamy do kontaktu 600-072-722

Call Now Button