Awaryjne otwieranie samochodu

Jednym z najbardziej nieprzyjemnych wydarzeń, jakie zdarzyć mogą się kierowcom jeszcze przed odjazdem jest zatrzaśnięcie kluczyków do samochodu przez nieuwagę. Bardzo często zdarza się bowiem, że podczas gorączkowych przygotowań do podróży nawet najuważniejszy kierowca traci głowę i zamyka drzwi do auta w momencie, kiedy kluczyki do stacyjki są już włożone. Warto być przygotowanym na takie okoliczności i mieć pod ręką numer do sprawdzonego, natychmiast reagującego pogotowia ślusarskiego w Gdyni.

Nasi ślusarze pracowali już z wieloma markami samochodów, a więc do czynienia mieli z wszelkimi rodzajami zabezpieczeń. Bez tajemnic są więc dla nich nie tylko systemy zamkowe, ale także alarmowe. Jeśli więc chcą Państwo oddać swój pojazd w ręce specjalistów zachęcamy do kontaktu z nami, aby umówić się na wizytę ślusarza.

Nasze pogotowie ślusarskie działające w Gdyni to tylko część ogólnopolskiej sieci ślusarskiej. Stawiamy na wysoką jakość obsługi Klienta oraz na zwracanie uwagę na każdy, najmniejszy szczegół.

Nieumiejętne otwieranie zamków jest częstym błędem kierowców. Nie próbujmy sami otwierać zamków samochodowych – może to skończyć się poważnym uszkodzeniem, awarią systemu zabezpieczającego albo opłakanym w skutkach porysowaniem lakieru na drzwiach auta. Takiego typu akcje najlepiej powierzyć fachowcom, którzy ekspresowo zajmą się awaryjnym otwieraniem drzwi samochodu.

Nasze usługi pełnimy przez dwadzieścia cztery godziny na dobę, przez cały tydzień. Zdecydowaliśmy się na nieprzerwaną pracę w odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów – często takie awaryjne sytuacje dzieją się podczas późnych godzin wieczornych lub w Święta. Nie chcąc zostawiać naszych Klientów w potrzebie, od lat pełnimy naszą pracę non stop, bez przerwy.

Awaryjne otwieranie auta w Gdyni wykonujemy szybko i bezinwazyjnie. Otwieramy wszystkie marki aut – FORD, OPEL, MERCEDES, AUDI, SUZUKI, SKODA, FIAT, DACIA, KIA, HYUNDAI, BMW, FERRARI, PORSCHE, BENTLEY i inne.

Nasi ślusarze dojadą do Państwa w przeciągu kilku minut od zgłoszenia incydentu. Wobec tego stres związany z zatrzaśnięciem kluczyka lub z zgubieniem klucza do auta szybko mija dzięki naszej szybkiej i sprawnej interwencji.

Nasze usługi pełnimy od lat, dbając o zadowolenie naszych Klientów, którzy są dla nas najważniejsi. Jesteśmy nie tylko doświadczeni, ale stale aktualizujemy naszą wiedzę o nowe rozwiązania technologiczne. Dlatego właśnie jesteśmy jedynym licencjonowanym dystrybutorem firmy KESO na Polskę.

Pozostałe usługi świadczone przez Pogotowie zamkowe to:

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – awaryjne otwieranie samochodu Gdynia. Zapraszamy do kontaktu! 600-072-722

Call Now Button